Тематика

Духовне формування. (Автор: Генрі Ноуен)

Автор: Генрі Ноуен
Код товара: ИН 007
Наличие:
Есть в наличии
Цена: 95.00 грн.

Духовне формування. (Автор: Генрі Ноуен)

«Духовне формування – це не кроки на шляху до досконалості, а рухи від розуму до серця через молитву в її найрізноманітніших формах, які возз’єднують нас із Богом, одне з одним, із нашою істинною сутністю» -- Генрі Ноуен

Ця книжка – посібник про те, як вести духовне життя, як навчитися дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри. Але йдеться в ній не про кроки до просвітлення чи послідовні етапи розвитку, а про рухи – від того, що поневолює й руйнує, до визволення і повноти життя.

Саме рухи від тьмяного до прозорого, від ілюзії до молитви, від смутку до радості, від обурення до вдячності, від страху до любові, від вилучення до залучення і від заперечення смерті до приязні з нею й утворюють дорогу серця, шлях духовного формування.

Запропоновані тут духовні настанови дарують можливості зійти від розуму до серця й жити там, у самісінькому осерді – у місці, де мешкає Бог і де нас формуватиме Святий Дух.

Ця книжка - перша у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії - "Духовне керівництво" та Духовне розпізнавання".

Общие
Количество страниц 216 стр.
Переплет Мягкий
Размер книги 20 х 13 см.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: