Тематика

Таємниця Слів. (Автор: Дмитро Єфімов)

Автор: Дмитрий Ефимов
Код товара: ДЕ 001
Наличие:
Есть в наличии
Цена: 180.00 грн.

Таємниця Слів. (Автор: Дмитро Єфімов)

Тільки Слова можуть по справжньому змінювати думки, а змінюючи думки ви зміните своє сьогодення і майбутнє. Ніякі семінари, лекції та позитивні спілкування не зможуть проникнути в ваш розум і змінити те, про що ви звично думаєте. Скільки б ви не відвідували різних навчань або мотиваційних лекцій і семінарів, скільки книг б ви не перечитували, скільки б ви не робили собі дощок візуалізації і колажів бажань.
 
Ви повинні знати, що у вас нічого не вийде якщо ви не будете знати фундаментальну істину Вашого і будь-якого іншого успіху в житті - тільки Слова і Твердження, які ви говорите собі кожен день, здатні змінити ваші думки, для досягнення будь-якої поставленої вами мети.
 
Прочитавши Книгу Таємниця Слів ви:
Змініть уявлення про себе. Дізнаєтеся як ваші думки впливають на ваші результати, навчитеся долати страхи і замініть їх на впевненість в собі.
Отримайте Слова і Твердження, завдяки яким створите неймовірний успіх у своєму житті. І зрозумієте, чому не можна нехтувати сказаними Словами.
Навчіться самостійно і правильно формувати Слова і Твердження, виходячи з власних цілей.
Дізнаєтеся які перешкоди виникають на шляху до будь-якого успіху і як їх подолати, знаючи, що все можна змінити.
Отримайте фундаментальні знання про те, як практично змінювати свої думки, усвідомивши їх. Які дії необхідно робити, щоб прищепити собі звичку робити.
Зрозумієте велику силу подяки.
Отримайте приклади Слів і Тверджень на різні сфери життя: успіх і бізнес; здоров'я; сім'я; покликання і цілі.
В кінці книги зібрані відгуки людей, які прочитавши книгу застосували, отримані знання, в своєму житті і вже мають чудові результати. Вони поділилися своїми успіхами для вас, щоб ви не сумнівалися в собі і знали, що в ваших Словах криється величезна сила, яку ви можете використовувати для досягнення вашого колосального успіху.

 

Общие
Количество страниц 200 стр.
Переплет Мягкий
Размер книги 21 х 15 см.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: